JD’s BAGGED CC

39

 

Atėjo diena, kai pagaliau prisiruošiau sukeverzoti  keletą sakinių apie dar vieną garažo gyventoją. Eilinį sykį rašysiu nuobodžiai ir neįdomiai, Sorry!

Taigi  :

VW Passat cc

3.6 V6 4 Motion.  (kitaip tariant R36)

Komplektacija? Hmm…. Trūksta navigacijos ir galinio vaizdo kameros .

Nupirkus planų buvo labai daug, tačiau aplinkybės lėmė, kad praktiškai visą žiemą neteko prie jo prikišti rankų. Kaip visada paskutinę minutę, beldžiant pavasariui į langus,  susigriebiau, kad  visgi reikia išriedėti į gatves, nors kažkiek pasikeitusiam nuo stock.

Skubos tvarka nupirkti ratai. 3SDM 0.06 R19 All Around 8.5J.(del ko iš dalies gailiuosi iki dabar, nes yra per maži ir per siauri cc kėbului )

1

Galinis spoileriukas.

2

R-line apdaila. (Kas keisčiausia, kad gamykliškai  R-line nėjo būtent ant 3.6 komplektacijos :D)

3

ATE priekiniai raižyti stabdžių diskai 345mm, dėl ko paskui gailėjausi, nes užkniso valyti ratus per dieną po 3 kartu. Galinių- raižytų, reikiamo diametro ATE negamina, tad teko  dėti paprastus.

4

Na ir turbūt pagrindinis pirkinukas.

5

Air Lift su AutoPilot V2 Digital pultu.

6

Priekis -stock Vs bag

7

Galas-stock Vs bag

8

Pirmi kadrai viską surinkus į vieną kruvą.

9

Sudėjus pakabą, pasimatė nesklandumai.  Galinės arkos atsisėdo ant ratų, o priekiniai ratai sulindo vidun.  Teko taisyt padėtį.  Galas “šiek tiek” paverstas (-4.07) Priekyje  įdėtos universalios rastafkės (0.6mm)

10 11 12

Viskas kaip ir būtų baigta šiam sezonui ,tačiau ramybės nedavė tai, kad visiškai nesigirdi, kaip iš tikrūjų turi girdėtis R36 variklio garsas. Skambutis dėdei Vaidui ( ANVauto) ir štai, jau darbuojamasi prie išmetimo.

13

Nepraėjus nėi 16 valandų (Didelis Ačiū Vaidui už kantrybę ir atliktus darbus! ) Pagaliau pagaminta ir sumontuota išmetimo Sistema J

Šiam sezonui mod’u užteks J

Dar žiemą, su bendraminčiais sugalvojom, kad vasarai atėjus, reikia patripinti po Europą. Tikslas buvo aplankyti kaimyninėse šalyse vykstančius  Auto Renginius- Fest’us.  Aišku ne tik aplankyti, bet ir sudalyvauti atstovaujant Lietuvą .

14

Pirmojo tripo tikslas-Raceism – Vag Event.

15 16

Nuvažiuota 2500km. Sudalyvauta abiejuose renginiuose. Daug daug įspūdžių, naujų idėjų, pastovaus seilių varvininimo fest’uose  ir labai gerai praleistas laikas su bendraminčiais.

17 18

Pavel Czech photo

19

 

Atrodė, jau kaip ir viskas,vasara į pabaigą, viskas aplankyta, bet rugpjūčio mėnesį,  Maikės dėka, kuris susikontaktavo  su mūsų kaimynais lenkais, buvome pakviesti  į dar  vieną, Lenkijoje vykstantį Auto Fest’ą-  ASTW – All Stars Tunning Weekend.  Trimis automobiliais vėl nulėkėm aplankyti kaimynų lenkų.

20 21

Marcin Dabrowski Photo

22

Štai ir paigėsi vasara. Baigėsi renginiai – trip’ai.

Visą tą laiką niekaip neprisiruošdavau paimti muilinės į rankas, kažkur nuvažiuoti, numest auto ir padaryti keletą  kadrų. Pagaliau, vieną niūrią rudens dieną , gavęs stiprų spyrį, turbūt nutuokiat į kurią vietą jis buvo, : )) Paėmiau muilinę, raktelius ir nulėkiau kazkur…

Paskutiniai 2014m kadrai.

24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41