IMAGE DM Classic

28

Dar visai neseniai rašiau, apie į garažą užsukusius, tikrai ne kasdien sutinkamus, O.Z firmos ratlankius. Šį kartą garaže nusėdo , gal ne tokie įspūdingi, bet ne ką mažiau įdomūs ir ne ką mažiau reti – IMAGE firmos splitai.
1
Neabejoju, kad ne vienas aš pirmą kartą išgirdau šį, ratlankius gaminančios firmos pavadinimą. O pasirodo, ši kontora ratlankius gamina nuo 1987 metų. Ir visi ratlankiai yra gaminami Didžiojoje Britanijoje. Begalinio smalsumo kupinas, panaršiau Google platybėse info apie Image kompaniją. Pasirodo, pakankamai rimtas brand’as. Ratlankius kompanija gamina tiek sportui, tiek gatvėm. Visi ratlankiai gaminami pagal individualius užsakymus. Gamybos technologijos, atitinkančios ISO9001:2000 standartus. Su kiekvienu pagamintu ratlankių koplektu daromi testai, analizuojami prie max apkrovų ir G- jėgų. Ok. Skamba labai patraukliai, patikimai ir gundančiai.
Taigi, žiūrim ką turim – kas ir kokio stovio atkeliavo. O atkeliavo komplektas gerai panaudotų, nesaugotų ir gyvenimo mačiusių ratlankių.
2

3

4

5

6
Modelis: IMAGE DM CLASSIC
Matmenys: 5×112 PRIEKIS 18’ – 8.5j GALAS 18’ – 9.5j
Pirmas įspūdis pamačius jų stovį, tikrai nebuvo pats geriausias. Toks jausmas , kad buvęs savininkas prisiskaitęs apie jų patvarumą, asfaltuotais keliais net nevažinėjo, o visą laiką bandė gamintojų deklaruojąmą tvirtumą, važiuodamas krateriais, bekelėm, bordiūrais ir etc…. Po pirmos apžiūros pas ratlankių tiesinimo meistrus, verdiktas toks: 3 sulankstytos palangės ir 1 vos vos linkęs barelis, kurio plika akimi neįmanoma įžiūrėt. Viską išsitiesinam ir grįžtam į Wheel Works dirbtuves tolimesniem darbam atlikti. Išsukinėjami varžtai iš pirmo rato ir pirma staigmena. Iš eilės lūžę 7 varžtai. Patikslinsiu – LŪŽĘ! ( kalba neina apie sulaužymą atsukimo metu)
19
Tai įrodo, kad tikrai buvo važiuota didžiausiais krateriais. O bet tačiau… Barelis atlaikė. Palangė…. Palangė smūgį kaip ir atlaikė. Skilimo jokio nėra. Hmmm…. Gal vistik nėra blogai iškepti… Ok, judam toliau. Su šiais ratais buvo didelė laisvė ekperimentams, tad iškart šovė mintis nedaryti blizgios palangės, o daryti už jūrų marių jau pripažintą ir spėjusią nusistovėti palangių madą – brushed lips.
18

22
BET! Baltas centras prie jų visiškai nesiderina. Reikia ieškot spalvos centrui. Fotoshopinta, galvota, derinta. Niekas nesigavo. Brushed dengimui palangės per kūdos. Vaizdo -100. Finale, priimtas sprendimas surizikuoti ir vistik likti prie balto centro, ir pilnai poliruotų palangių.
10

17

16

7

29

27

14

8

11

13

15

12

26

Kad jau buvęs savininkas juos testavo. Nutariau pratęsti šio set’o testavimo epochą. DM’ai maunasi ant darbinio arklio ir toliau testuosis nuostabiausiais LT keliais.
21

20

Po kelių savaičių testų, net akylai stebint ir apvažinėjant visas matomas duobes, turim rezultatą….
24
Vėliau sekė dar keli tokie įlinkimų variantai, kol galų gale, priežastis išsiaiškinta. Per siauros ir per žemos gumos + per mažai barų padangose, ko pasekoje, duobėtais keliais, padanga lenkia palangę.

Problem solved…

25

23

TT

SEAT

PASATSYNCHRO

HONDA

E28

E21

DESCRIPTIONS E24

CORRADO

A4B5

A3

1

DESCRIPTIONS316

DESCRIPTIONS

DESCRIPTIONS (9)

DESCRIPTIONS (8)

DESCRIPTIONS (7)

DESCRIPTIONS (6)

DESCRIPTIONS (5)

DESCRIPTIONS (4)

DESCRIPTIONS (3)

DESCRIPTIONS (2)

opel

LUPO

IBIZA

GOLF

E60

E30-45MM

CC

51mmch

51mm

2