LADY Z Goes LIVERY…

virselis

Šį kartą paplepėkim apie tai, kaip dažnai nepasimokoma iš savų klaidų. Kažkada užlipęs ant wrapinimo grėblio, pasakiau sau – daugiau niekada nekartosiu šios klaidos. Prabėgo keli metai, aišku visi pažadai pasimiršo. Tai spėkit, ar vėl nesugalvojau pabandyti tos pačios nesąmonės?
Turbūt, kaip ir daugelis petrolhead’ų, dar 2K16 sezono pabaigoje, pradėjau dėliotis planus naujam sezonui. Ką reikės išgimdyti? Kaip atsinaujit? Jau buvo aišku, kad kėbulas pasipildys naujomis apdailos detalėmis, kurių nespėjau susirinkti 2K16 sezone. Tačiau, to neužteko. Vis labiau populiarėjantis RACE LOOK stilius užstrigo ir mano smegenėlėse. Visą sezoną sekdamas ir stebėdamas mados tendencijas, rimtai pradėjau galvoti, gal ir man reikėtų padaryti kažkokią teplionę ant kėbulo. Girdėjau gandus, kad žmonės kalba,jog dabar tai madinga. Aišku, tai buvo 2k16 sezono mados klyksmas. Klausimas buvo vienas: ar nebus atgyvena naujame sezone. Ar nebus taip, kad traukinys jau nuvažiavo, o aš bandau nesėkmingai jį vytis? Spjoviau į visus klausimus, galvos skausmus ir nusprendžiau pabandyti. Jei nepatiks, juk visada galima per kelias minutes viską nulupti.
Kaip visada skambutis google pagalbai. Vartau nuotraukas, ieškau tinkamo ir patinkamo livery stiliaus, kuris mano durnai galvai atrodytų tinkamas Lady Z. Prisirinkta pavyzdžių ir dabar reikia maketo. O kas Lietuvoje geriau gali padaryti visą šį reikalą, nei dizaino GURU – Justinas Beneckas. Tinkamės, papasakoju visą viziją, parodau pavyzdžius, kokį stilių įsivaizduoju. Aptariam niuansus ir imamės darbų. Žiema ilga, skubėti kaip ir nėra kur… Tačiau jau žengiant pirmus žingsnius link vizualizacijos kūrimo, susiduriama su pirma problemėle. Internetas nelabai nori duoti kėbulo brėžinių su išmatvimais. Tad tenka viską piešti nuo visiško nulio.
22

23

Dizaino GURU užsidegęs labiau nei aš pats, sprogdina smegenis siųsdamas foto iš darbų eigos. Jei jau piešti, tai iki menkiausių smulkmenų.
25

Galų gale turime kėbulą. Turbūt nesunku nuspėti mano pirmuosius žodžius, pamačius foto: Holly Shit… Tikrai bus paveisklas, kuris kabės miegamajame virš lovos
24

Sekantis kūrybinis etapas – užteplioti kažką ant to kėbulo. Daug galvota, analizuoti visokie pavyzdžiai,kol galiausia apsistota ties šiuo variantu. Tiems, kas galvoja, kad šis livery yra Copy/Paste iš interneto – klysta. Visos autorinės teisės priklauso Beneckui.
21

Pasikoreguojam smulkmenas, pasitvirtinam brėžinius ir galim startuoti. Įkalbinu kelis draugus padėti įgyvendinti visą šitą nesamonę. Paulius su Linu daug nesiplėšo ir sutinka padėti. Paskutiniu metu nesu dažnas svečias Lietuvoje, tad sunkiau per atstumą suderinti visus niuansus. Šioje vietoje labai pagelbėja Kęstutis ( Sticky.lt ). Reaktyviniu greičiu iškepa lipdukus ir sukomunikuoja visą klijavimo procesą. Parskrendu į Lietuvą ir tiesiai iš lėktuvo lekiu į garažą žiūrėti kas ten vyksta. O darbai nestovi vietoj.
11

7

9

10

8

4

5

Jau turim vienos pusės pilną vaizdą.
12

6

Nuomonės kolkas neturiu visiškai. Vaikštau ratais, žiūriu iš visų kampų ir niekaip neapsisprendžiu: patinka man ar ne. OK palaukiam, kol viskas galutinai bus padaryta ir tada žiūrėsim. Einant į pabaigą kitos pusės klijavimui, mane apima panika.
13

14

Kažkas čia visiškai negerai ir ne taip kaip turėjo būti. Tas priekis primena 2003 metų tribal lipduką, kurį galima buvo nusipirkti kalvarijų turguje. Išvažiavus iš garažo į didesnę erdvę mano panikos priepolis dar labiau padidėja.
15

Esu visisškai nepatenkintas nė viena puse. Skambutis dizaino Guru – Beneckui. Tinkamės prie automobilio ir greitai ieškom naujų sprendimų, kaip ir ką taisyt, o gal viską daryt iš naujo…
Vietoje sukuriamas naujas maketas. Skambutis Stickiui, kuris vėl gelbėja, reaktyvniu greičiu iškepdamas naujus lipdukus.
2

Dar kuriant pirmąji variantą buvo daug galvota ir kalbėta, kad turbūt reikės skaičių ir logotipų. Bet šį reikalą palikom vėlesniam laikui. Pirmas gyvas blynas įrodė – jų tikrai reikės.
16

Kagi, gal antras bandymas bus pavykęs?
1

19

18

17

20

Nejuokaukit. Taip nebūna. Tik ne man :D Keleivio pusė mane praktiškai tenkina, bet vairuotojo… Nu ką veikia tas juodas blynas ant sparno????
3

Vizualizacijoje šito reikalo nebuvo, o kodėl jis yra realiame vaizde… Tyrinėju vizualizaciją. Ieškau, kodėl taip gavosi. Ir randu kame visas šūdas. Paskubom darant antrąjį maketą, pražiopsojom lipduko matmenis. Ir jis gavosi ne pagal kėbulą… Oh yeah… Žinau, zinau – grybas. Parodykit man ta, kas niekada neklysta. ;)
Trečiajam bandymui laiko nebelieka. Atostogos baigėsi. Tenka viską palikt taip kaip yra, pakuotis lagaminus ir skrist atgal…. Pasiruošti ir ištaisyt klaidas Chill&Grill Fest’ui turėsiu lygiai parą. Oi, kaip netikėta Spėsiu ar ne? Pagyvensim – pamatysim.

Pabaigai sakau Be Galo Didelį AČIŪ!!!!!!!!
Beneckui – už tai, kad jis puse metų kentė mano naktines žinutes, lipimus ant galvos. Ačiū tau, kad nepasiuntei toli toli, o sukūrei tikrai Sick viziją.
Pauliui Ir Linui – už puikiai atliktą darbą, šaltus nervus ir svarbiausia už kantrybe su manim ir mano neapsisprendimais.
Kęstučiui ( STICKY.LT ) už reaktyvinį lipdukų kepimą, puikią komunikaciją ir pagalbą.
Taip pat Ačiū visiem vežusiems kavą, “profesionaliais patarimais” trukdžiusiems ekspertams, draugams ir visiems kas prisidėjo prie šitos nesąmonės kūrimo.
Ir taip pat sakau Ačiū Visiems Jums, kurie skaito šias mano blyvyzgas! Kol Jūs skaitysit – tol mes kažką DARISIM!!!

PEACE

26